Stáhněte si ebook zdarma

5 VÝHOD JÍDELNÍČKU

+ návod, jak sestavit

rodinný jídelníček

Jste máma nebo táta a vaříte každý den pro své děti a sebe?

Přemýslíte často nad otázkou: ,,Co dnes uvařím?"

 

Právě pro vás jsem připravila eBook, ve kterém se dovíte:

 • 5 výhod jídelníčku, aneb jak jídelníček šetří nejen čas ale i nervy.
 • Jak si sestavuji jídelníček já.
 • Jak na sestavení vlastního jídelníčku.

Chcete si taky ušetřit práci a především drahocenný čas strávený v kuchyni při přemýšlení nad tím, co uvaříte na oběd a které suroviny vám k tomu chybí?

Tohle může hravě vyřešit domácí obědový jídelníček pro mámy, táty a děti. Takový jídelníček, ve kterém jsou především jídla, co rodině chutnají. A který si rodina vytvoří pro sebe dle vlastních chuťových buněk.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co pro vás bude přínosem po přečtení eBooku?

 • Ideální jídelníček pro vaši rodinu
  Naučíte se, jak si vaření naplánovat dopředu, a to díky jídelníčku, který si napíšete třeba na celý týden!
 • Méně starostí a více času
  Ušetříte si každodenní starosti s tím, co dnes uvařit. Nebudete muset těsně před polednem přemýšlet, co uvařit, a ještě, aby to všem chutnalo.
 • Pestrá strava
  Tím, že je jídelníček skvěle přehledný, si zajistíte pestrou stravu. Nestane se, že byste vařili pořád to samé dokola.
 • Spousta inspirace
  Vámi vytvořené jídelníčky budou jen a jen vaše, tak si je schovávejte a stanou se vám inspirací na ,,horší časy", když se třeba parťačka Múza vzdálí. :)

Součástí eBooku je i skvělý BONUS pro vás!

V sestavování jídelníčku Vás nenechám samotné, ráda vám s tím pomůžu.

Díky pečlivě vytvořenému BONUSU bude sestavování jídelníčku opravdu jednoduché!

Pojďme do toho společně!

S láskou k vaření, Pavla

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o ebooku říkají čtenáři?

Už dlouho jsem uvažovala nad tím, že bych si měla psát na každý týden jídelníček. Teprve ale až tento e-book mě konečně nakopl a já hned po přečtení vzala do ruky papír a tužku a začala psát. A světe div se! Za deset minut jsem měla jídelníčky hned dva a k tomu podrobný nákupní seznam. Díky za skvělé rady, určitě se k nim budu často vracet.
Markéta
E-book 5 výhod jídelníčku (+ návod, jak sestavit rodinný jídelníčk) nám nabízí skvělé řešení pro domácí stravování. Myslím, že to známe téměř všichni. Otázka, co budu dnes vařit, se bohužel opravdu po delší době každodenního domácího vaření a stravování objeví, a proto jsem vděčná, že vznikají tak zajímavé a inspirativní produkty, jako je e-book 5 výhod jídelníčku. Návodů a receptů na internetu najdeme nespočet, ale k tomu, abychom si vytvořili ucelený pohled na své stravovaní, ušetřili čas při vaření a nákupu a neupadli do stereotypního opakování stále stejných jídel, nám jednotlivé recepty moc nepomůžou. Nápad Pavli Kalousové mě velmi oslovil, protože nenuceně nabízí kreativní, jasný a rychlý postup, jak poměrně snadno nastavit domácí stravování tak, aby se líbilo všem členům rodiny. A navíc přináší i prvek společného plánování jídelníčku, a to vnímám jako super rodinný rituál. Takže nemusíme propadat panice, co budeme celý týden vařit, ale inspirujeme se navzájem a tím, že zapojíme i ostatní členy rodiny, se nápady jen pohrnou. Domnívám se, že e-book ocení každý, kdo se zajímá o své stravování. Na své si přijdou nejen maminky s malými dětmi, ale i ti, kterým opravdu závodní kuchyně nevoní a nevyhovují a kteří odmítají instatní potraviny a fast food a preferují to, co si sami připraví z čerstvých surovin. Takže s chutí, kreativitou, radostí a přiměřenou rychlostí do toho!
Lucie Bušová
Milá Pavlo, díky za nový přístup k vaření. Vůbec jsem nečekala, že něco tak jednoduchého může právě mně pomoci v kuchyni. Nikdy mě nenapadlo plánovat si jídelníček dopředu. A najednou je vše jednodušší a zábavnější díky tomu, že si v neděli naplánuji celý týden. Už nedumám každý den, co si uvaříme:-). Tento e-book bych doporučila všem, kdo si často klade otázku "a co mám dneska jako zase vařit?".
Kateřina Soušková