Obchod podle Kategorií

1/10 POPRSÍ Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //BUST165

Nové

436.95 Kč

Vážení kupující a přítel, zde je stručný popis našeho obchodu produkty:

1、Všechny produkty pro prodej v obchodě je bílý film, ne barvy, je třeba kupující leštění, nátěry a montáže. Můžete vidět barevné obrázky jsou použity jako displej, aby

barva poskytnout reference. Prosím, ujistěte se, že věnovat pozornost. Všechny výrobky obchodě, tam je žádná barva, jsou částí modelu.

2、Všechny produkty bez originálního obalu, žádný návod, žádné fotografie a KARTY. (mysl kupující, prosím, pečlivě vybrat)

3、Poté, co obdržíte produkt, pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás poprvé, budeme řešit problém pro vás, prosím, buďte ujištěni.

4. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nezapomeňte nám dát pětihvězdičkový velkou chválu! Děkuji moc!!!

5、upřímně doufám, že si můžete najít své oblíbené produkty. Děkujeme vám za vaši přízeň. Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu!

Štítky: poprsí kit, pryskyřice, nenatřené figurky pryskyřice, 135 model, 1 10 pryskyřice poprsí, pryskyřice obrázek model kit vojenské, 11 poprsí, 1 35 scale pryskyřice vojáků, pryskyřice obrázek hexa, 1 16 obrázek pryskyřice, hause pryskyřice model kit.

Typ Pryskyřice Soupravy
Varování nemůže jíst
Pohlaví KLUCI
Téma Soupravy
Stupnice 1
Věkové Rozmezí > 14 let
Materiál Pryskyřice
Číslo Modelu 1/10

Napsat recenzi

1/10 POPRSÍ Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //BUST165

1/10 POPRSÍ Pryskyřice Obrázek Model Kit Unassambled Nelakované //BUST165

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat