Obchod podle Kategorií

Značkovač na pneumatiky a gumy, lakování efekt, 2-4mm Bílé

Nové

86.34 Kč

Tělo značku na pneumatiky a gumy je vyroben z hliníku. Na Edding 8050 značka má solidní (bullet-tvar) tip.

Univerzální značkovač edding-8050 slouží použít stabilní označení na téměř jakýkoliv pryžových výrobků. Inkoust Edding obsahuje speciální přísady, které umožňují aplikovat značení dobře držet na gumový povrch, ne hroutit. Při použití, inkoust Edding nemá pomlouvat, nešíří, rychle suché. Lehký-odolný inkoust marker je téměř bez zápachu, elastický. Inkoust pro

Speciální značkovač Edding 8050 bílé barvy, což umožňuje, aby dobře viditelné nápisy na hustou vrstvu na tmavé povrchy, jako jsou pneumatiky.

Po označení není třeba dlouho čekat, výrazné místo, které rychle schne, což vám umožní téměř okamžitě používat produkt v budoucnu. Po označení či nápis je odolný proti mechanickému oděru. Světlo odolné proti značkovací inkoust s neutrální vůní. Neprůhledný inkoust umožňuje, aby dobře viditelné nápisy s hustou vrstvu i na tmavé povrchy.

Na Edding 8050 marker je ideální pro značení pneumatik.

Vzhledem k Edding 8050 marker, inkoust zůstává elastický i po zaschnutí, značení není hroutit při konstantní mechanické zatížení označení

Na Edding 8050 marker je doporučeno, aby být použity ve speciální sezónní sklady pneumatik, automatické obchody a pneumatiky.

Štítky: marker kovové bílé, značka kovu, marker paint, Auto značky, barva pneumatik, marker paint pero, malování pero pneumatiky, značka pneumatik, marker bílý, značka pneumatik.

Značka edding

Napsat recenzi

Značkovač na pneumatiky a gumy, lakování efekt, 2-4mm Bílé

Značkovač na pneumatiky a gumy, lakování efekt, 2-4mm Bílé

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat