Obchod podle Kategorií

10g Rhenium korálky Re>=99.99%Rhenium vzácné kovy vzácných zemin

Nové

3 169.44 Kč

Popis Produktu

99.99% Rhenium vzácných kovů (pevné 10g pelety)

Tyto krásné kousky z pevné kovové rhenium se taví v naší vlastní vysoké teploty pece. Jsou velmi vysoké čistoty (99,99%) a certifikát analýzy je k dispozici. Rhenium je velmi hustá prvek (21g na krychlový cm) a jen o něco méně hustá, než iridium a osmium. Budete překvapeni, jak těžké tyto pevné kousky cítit.

Rozsah použití: Kovové rhenium a jeho slitiny mohou být použity v plnicí pero, hrot a vysoké teploty termočlánek, v dehydrogenace alkoholu, syntetických amoniak a oxid uhličitý jako katalyzátor na oxid sírový .

Podrobnosti O Produktu Ukázat

Hlavní Produkty

Periodická Tabulka (Všechny prvky, se modrá barva může být k dispozici u nás)

O Lodní Dopravy

Nabízíme dopravu zdarma pro většinu produktů. Některé jsou s ekonomikou dopravy a některé jsou s expresní přepravy.

Pro ekonomiku lodní dopravy, existuje mnoho možností, včetně China Post Registrované Letecké Pošty,Pavlakalousova.cz Standardní Doprava, ePacket, Korea Post, POS Malajsie, Speciální Linka Yanwen, atd. Většina balíčky mohou být dodány v rámci 10-35 dnů, ale pro některé země, hospodářství, doprava může trvat až 60 dnů (Brazílie může trvat 90 dnů). Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud můžeme nějak pomoci.

Pro expresní přepravy, FedEx IE A IP, DHL, EMS, SF Express jsou také k dispozici. Express doprava obvykle trvá 4-12 dnů pro dodání.

Pokud lodní společnosti nejsou dodávány iterms do vaší země .

Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo Ali TradeManager. Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl !

Po Prodeji a Feekbacks

Po Prodeji a zpětné Vazby Vám spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb,prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům. Vaše povzbuzení a podporu, je náš neustále vpřed.

Děkuji moc!!!

Nejlepší Přání!

Štítky: ruthenium, meizu m3 poznámka l681h lcd displej dotykový displej, magnet proužek, magnet neodym, x62, diamond sklo bruska, OSMIUM, magnet sliz, iman magnet, minipro tl866 plus.

Tvar Blok
Aplikace Průmyslové Magnet
S Otvory No
Číslo Modelu Re
Typ MĚKKÉ
Kompozitní Vzácných Zemin Magnet

Napsat recenzi

10g Rhenium korálky Re>=99.99%Rhenium vzácné kovy vzácných zemin

10g Rhenium korálky Re>=99.99%Rhenium vzácné kovy vzácných zemin

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat