Obchod podle Kategorií

Bluetooth Kazetový Přehrávač Přenášet Pásky Hudbu na Bluetooth Sluchátka/Reproduktor s FM Rádio FunctionWalkman Stereo Kazetový Přehrávač

Nové

603.94 Kč

Přenášet Pásky Hudbu na Bluetooth Sluchátka nebo Reproduktor

Popis:

EC007 Bluetooth Kazetový Přehrávač obsahuje vysílač bluetooth. EC007 Bluetooth Kazetový Přehrávač může být použit jako osobní kazetový přehrávač. Vložte kazetu a stiskněte tlačítko PŘEHRÁVÁNÍ a začít poslouchat starou hudbu. To bude přenášet pásky hudby do bluetooth přijímačů, jako je bluetooth sluchátka, bluetooth reproduktor ... můžete poslechnout hudbu do bluetooth sluchátek nebo reproduktorů Pohodlně. EC007 Bluetooth Kazetový Přehrávač bude hledání a párování bluetooth přijímače automaticky po připojení napájení a párování rychlost je rychle. Je to s indikátor LED pro upozornění vám stav bluetooth.

Vlastnosti produktu:

Použit jako walkman, hrát kazety, hudba všude. S Bluetooth funkce, můžete přenášet hudbu do Bluetooth přijímačů. S Auto-reverzní funkce FM režimu můžete přijímat rádio(s 3,5 mm sluchátka jako anténa), 3.5 mm jack pro sluchátka

Obsah Balení

Bluetooth Kazetový Přehrávač USB Kab Uživatelská Příručka Sluchátka

Napájení

Můžete spustit USB Kazetový Přehrávač pomocí baterie nebo PC USB napájení. Posuňte zadní přepínač otevřít Kazetový Přehrávač. Otevřete baterie box a vložte 2*AA baterie, a ujistěte se, že byl akumulátor správně připojen, a vyměňte baterie box. Nebo připojte USB výstupní konektor zařízení k POČÍTAČI pomocí USB Sběrnice.

Operace:

Sluchátka slot: užijte si hudbu, když sluchátka jsou ve slotu. Při přehrávání hudby, můžete používat ovládání hlasitosti pro nastavení hlasitosti. Stiskněte tlačítko "DIR" tlačítko, auto-reverzní kazetový. Stiskněte tlačítko "PLAY" pro přehrávání kazety. Režim přehrávání: Zvolí, co kazeta dělá, když dosáhne konce strany. Při nastavení na ikonu "smyčka", kazeta se automaticky změní směr a začne přehrávat druhou stranu, když jedna strana má hotové. Když je nastaveno na jednotnou ikonu šipky, kazeta se jednoduše zastaví, když strana skončila. Stiskněte tlačítko "F F" tlačítko pro Rychlý posun Vpřed kazetu. Stisknutím tlačítka "REW" tlačítko Přetočit kazetu. Stiskněte tlačítko "STOP" pro zastavení přehrávání pásku a připojení Bluetooth bude také odpojen.

※ Jak se Připojit k Bluetooth Přijímač ?

Prosím, ujistěte se, že zapnout Bluetooth přijímač zařízení na prvním místě. Pak Dát 2*AA baterie(Není součástí balení) do baterie případě, nebo používá DC napájení(Není součástí balení) . Dlouho stiskněte tlačítko Bluetooth 3 sekund pro zapnutí funkce Bluetooth,led bílé světlo a rychle flash,bude automatické vyhledávání a párování Bluetooth přijímač,vložte kazetu a stiskněte tlačítko "PLAY". Když se zařízení úspěšně spárovat Bluetooth přijímač, led bílé světlo dál, nedávejte sluchátka ve slotu, když Bluetooth otevřít. Pokud to nemá nějaké zařízení Bluetooth, které chcete připojit, poté, co LED bílé světlo rychle blikat na chvíli, Bluetooth se automaticky vypne.

※ Jak se připojit Mobilním telefonu Bluetooth a použijte FM ?

Sluchátka(nebo reproduktory s 3,5 mm Aux samec) konektor na sluchátka slot, stiskněte dlouze tlačítko Bluetooth tlačítko 3 sekundy pro zapnutí, stiskněte tlačítko FM na tlačítko hledat radio,led světlo se změní na modrou a flash, Když hlas oznamuje, režim Bluetooth, zapněte Bluetooth na mobilním telefonu, vyhledejte a spárujte zařízení "HC01", led udržet modré světlo znamená, že připojení úspěšné, mobilní telefon audio hrát přes sluchátka nebo reproduktor. Stiskněte tlačítko"+" nebo "-" tlačítka pro nastavení hlasitosti. Na FM režim, stiskněte tlačítko PLAY/STOP tlačítko hledat radio, Stiskněte tlačítko"+" nebo "-" tlačítko pro nastavení kanálu. Když režim FM na/ mobilní telefon Bluetooth připojení,nelze Přehrávat kazetu.

Štítky: magnetofon studio, cd, kazeta paluby, fm vysílač usb, dv kazetový přehrávač, bluetooth dostávají, walman kazetový přehrávač, hi8, audio kazety, audio cassett.

Balíček Ano
Certifikace NIC
Číslo Modelu EC007W
Značka CENULIN
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Bluetooth Kazetový Přehrávač Přenášet Pásky Hudbu na Bluetooth Sluchátka/Reproduktor s FM Rádio FunctionWalkman Stereo Kazetový Přehrávač

Bluetooth Kazetový Přehrávač Přenášet Pásky Hudbu na Bluetooth Sluchátka/Reproduktor s FM Rádio FunctionWalkman Stereo Kazetový Přehrávač

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat