Obchod podle Kategorií

Tonwon 2 BT3.0/4.0/Wi-fi Auto Diagnostický Skener Nástroj OBDII Zařízení, Nástroj Kontrola Vozidla Kód Motoru Reader Pro iOS A Android

Nové

368.97 Kč

Čtečka Kódu OBD2 Scanner POPIS:

TONWON WiFi / Bluetooth číst a mazat chyby z většiny aut vyrobených v posledních 20 letech.

Plně kompatibilní s všechny OBD2 protokoly a příkazy.

Kompatibilní s OBD2 / EOBD kompatibilní vozy a lehké nákladní automobily (ve Spojených Státech, o rok 1996 a po. NEMÁM kompatibilní s 24V truck traktory atd.).

Pokud máte jakýkoliv dotaz o auto OBD2 kompatibilitu ,Prosím, kontaktujte nás před nákupem. Pomůžeme vám podívat se na to.

TONWON Čtečka Kódu OBD2 Scanner má nově navržený s novou funkcí.

Auto sleep funkce. Večeře nízká spotřeba energie (pohotovostní proud nízké až 3mA ), takže si můžete jen vejde do OBD portu za rok. To nebude odtékat vaše baterie

★Pracuje s iOS app:

OBD Auto Doctor . Dashcommand . OBD Fusion .

★Pracuje s Android app:

OBD Auto Doctor . Točivý moment . Dashcommand . OBD Fusion . OBD Car Doctor . ect.

(POZNÁMKA: Poplatek může použít)

★Přečtěte si nespecifické a výrobce specifické chybové kódy. Rychlý ARM procesor, který umožňuje až 30 PID za sekundu.

★Přečtěte si a mazat chybové kódy a vypnout MIL (check engine light). zobrazení freeze frame data a I/M připravenost monitory. Ušetřit peníze!

★Přečtěte si real-time ECU data ze senzorů (OTÁČKY Motoru. Stav palivového Systému, Tlak Paliva. Kyslík senzor napětí a mnoho čitelné parametry na vašem vozidle) . Připravte se na zkoušky emisí.

Při použití TONWON WiFi s vynikajícím OBD2 aplikace. Tam jsou ještě více zábavy při objevování!

TW2 BT 3.0

TW2 BT 4.0

TW2 WIFI

1.O dodací době,Obecně Vzato,3~5 dní pro DHL/UPS dodání.7~10 dní pro EMS dodání.15~30 dní pro HK Post Air Mail doručení.

2.Všimněte si prosím, že pokud vaše doručovací adresa je vzdálené oblasti, pro DHL, budete muset zaplatit další 36usd pro dálkové přepravní poplatky.

3.Prosím, zanechte nám zprávu, aby nám řekli, aby hodnoty, které můžeme zapsat na obalu. Máme mnoho zkušeností na celní odbavení. Prosím, řekněte nám, co je na nejlepší cenu pro vás, pro deklarované hodnoty balíčku, takže se můžete vyhnout platit vysoké daně.Jak víme,Maďarsko, ruská Federace a TURECKO mají přísné dovozní politiky, takže pokud je váš balíček je jít do těch zemí, musí být docela obeznámeni s politikou a řekněte nám, co je nejlepší. Pokud jste z Brazílie, musíte poskytnout své CPF ČÍSLO(dič).

1.Prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co obdržíte balíček, pokud se dostanete vadné položky.

2.Pokud nejste spokojeni s našimi produktů a chcete se vrátit k nám, prosím, contaction s námi do 2 dnů poté, co jste obdrželi objednávku.Nebo nebudeme dělat výměnu nebo vrácení peněz.

3.Když jste se vrátit výrobek k nám, prosím, pošlete zpět s původním obalu a poskytovat sledovací číslo .A musíte se zavazují vrátit přepravní poplatek.Takže prosím, buďte opatrní, než se objednat.

4.Vrátíme když jsme obdrželi zpět produktu.Pokud chcete náhradní,budete účtovat zpět expediční poplatek,a budeme účtovat expediční poplatek zpět k vám.

1.Budeme opravdu appraciate vaše brzké potvrzení, když dostal rozkaz.

2.Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu,ale to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás.

3. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit jakékoli problémy.Děkuji vám za pochopení!

1.Naše pracovní doba je od 8:30 - 23.00 hodin.

2.Prosím, zanechte nám zprávu, pokud máte nějaké otázky nebo problémy, když ne on-line. Dáme vám odpověď, když jsme dostali vaši zprávu.

3.Jsme srdečně vítáme váš dotaz kdykoliv.

Štítky: obd2 s wifi, cr3001, odb skener, obd2 xtool, konnwei obd, obd 2 scaner, odb2 skener, AD310, obd renault, Auto Kód Reader.

Aktualizace Softwaru No
Verze Softwaru Tonwon 2 BT3.0/4.0/WiFi
Značka OBDIICAT
Verze Hardwaru Tonwon 2 BT3.0/4.0/WiFi
Původ KN(Původu)
Speciální Funkce Bluetooth
Typ Položky Kód Čtenáře & Scan Tools
Jazyk anglický

Napsat recenzi

Tonwon 2 BT3.0/4.0/Wi-fi Auto Diagnostický Skener Nástroj OBDII Zařízení, Nástroj Kontrola Vozidla Kód Motoru Reader Pro iOS A Android

Tonwon 2 BT3.0/4.0/Wi-fi Auto Diagnostický Skener Nástroj OBDII Zařízení, Nástroj Kontrola Vozidla Kód Motoru Reader Pro iOS A Android

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat