Obchod podle Kategorií

2020 MJ-DN20CL Vodní Nádrže, Plastové Float kulový Ventil plovákový zpětný ventil splachovací ventil wc

Nové

98.36 Kč

MOJO SENZOR

Float B V alve

Oblast Použití

Používá se hlavně pro vody v bazénu , vodní nádrže , vodní věž , vodní tobogán ,záchodová štětka , chladící nádrže a zvlhčovač vzduchu ,a tak dále.

Princip fungování

Plovákový ventil funguje, spuštěním rotační ventil, aby se ventil otevřít nebo zavřít .Ventil přepínání je velmi lehký a malé velikosti, to je spolehlivé utěsnění, jednoduchá konstrukce a snadné udržování , kulové plochy a povrch těsnění jsou často v uzavřené stanici , to není snadné být střední eroze , to bylo široce používán v různých odvětvích.

Vlastnosti produktu

A, těsnící vody, efekt je dobrý, komprese.S menší plovoucí míč kontrolu, ale to může přijmout více kapaliny tlak.Tradiční rovné těsnění typ obecné než 0,6 MPA, tlak, tento produkt než 1,0 MPA tlaku.

B, průtok vody, vysoká účinnost.Než tradiční rovné těsnění typ vody rychle, splash splash méně.

C, snadná instalace, flexibilní přizpůsobení.Může být instalován v libovolném Úhlu nastavení.Avirulentní insipidity, olovo-zdarma, sůl, stabilizátor, může být použit pro pitnou vodu.

D, odolnost vůči korozi, široké přizpůsobivosti.Ve sluneční energie, chladicí věže, ochrany životního prostředí, antikorozní, chemickém průmyslu a dalších oblastech různé střední kontejnery používané ve velké míře, adaptabilní než tradiční kovové koule plovákový ventil je široce.

P pronájmu, kontaktujte nás co NEJDŘÍVE, pokud nejste spokojeni,budeme nabízet nejlepší služby, dokud nebudete spokojeni!

Pokud jste spokojeni s předměty,leasingu, nezapomeňte zanechat nám 5 hvězdiček jako encoragement.

Díky!!!Hezky se na spolupráci s vámi!

Štítky: plovák pro letadla, 2 plastové plovákovým ventilem, dívka, wc, normální zavřít ventil, bqlzr wc splachovací tlačítko, plovák pro sprchu, float wc, dobytek vodní nádrže plovákový ventil, toaleta kovové splachovací tlačítko, kajak plastový plovák.

Média Voda
Tlak Střední Tlak
Standardní nebo Nestandardní STANDARDNÍ
Teplota Média Střední Teplota
Struktura Míč
Materiál Plastové
Moc Hydraulické

Napsat recenzi

2020 MJ-DN20CL Vodní Nádrže, Plastové Float kulový Ventil plovákový zpětný ventil splachovací ventil wc

2020 MJ-DN20CL Vodní Nádrže, Plastové Float kulový Ventil plovákový zpětný ventil splachovací ventil wc

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat