Obchod podle Kategorií

Kuchař Socha Láhev Na Víno Stojan Dekorativní Pryskyřice Cook Držák Na Víno Barware Nádobí Nádobí Ornament Řemeslo Příslušenství, Vybavení

Nové

1 881.99 Kč

Vaše kuchyně nebo jídelny budou zvýrazněny tímto velký nos kuchař!

1. Popis: Roztomilý Kuchař Socha Láhev na Víno Stojan Dekorativní Pryskyřice Vařit Sochařství Držák na Láhev Vína Barware a Nádobí Nádobí Řemeslo Ornament Doplňky, Vybavení .

2. Materiál: ochrana Životního prostředí pryskyřice.

3. Barva: Vícebarevný .

4. Velikost(cm): Cca 42(Výška)*18( Šířka)*26( Délka).

5. NW: Cca 2,0 kg.

6. Řemeslo: Ruční vyřezávání, malované a sépie efekt.

7. Použití: Dekorace, umělecké sbírky, uznání, dárek, narozeniny, festival, strana, banket, suvenýr a činnosti, oslava atd.

8. Místo Původu: Čína.

Obrázky Ukazují:

Druh Připomenutí: lahve jsou pro fotografování používejte pouze!

Pro další víno příslušenství, prosím !

O balení:

Obklopen polystyrenu a bublinkové sáčku uvnitř krabice, které je zabalené s lepicí páskou.

O doprava:

Pokud máte nějaké dotazy a/nebo požadavky na dopravu a/nebo přepravní šablony, prosím, laskavě kontaktujte nás bez váhání.

O výměnu nebo vrácení zboží:

Prosím, zkontrolujte položky, jakmile je to možné po obdržení balíčku. Pokud položka je rozbité, prosím, dejte nám vědět a pošlete fotku do 48 hodin( od vás podepsat na přijímač kopii express). Jsme nahradí to pro vás bez váhání. Pro více informací, prosím, poraďte se s námi.

Jako pro vrácení zboží. Jak víme, tam je zobrazovací rozdíl v různých monitorů, takže barvu položky možná odchyluje trochu. A také, světlo se odchyluje, když se vezme fotografie, možná odchyluje barvu položky. Tedy, musíme odmítnout přijmout vaši vrátit zboží, pokud rerurning důvodem je dvou podmínek uvedených výše, nebo jeden z nich.

P. S.: Návrat důvodu, že nemáme přijmout také zahrnuje, že položka je odlišný od očekávání, obraz ve vaší mysli předtím, než se zobrazí položka.

Poznámky: Záležitosti, které nejsou uvedeny výše, musí být urovnány přátelskou cestou, prostřednictvím přátelských jednání! Bez ohledu na to, jaké otázky nebo problémy jste se setkal před prodej, v prodeji, nebo po prodeji, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Princip našeho podnikání je představit vám příjemný zážitek z nakupování.

Jak víme, že nic není dokonalé ve světě. Tento kuchař není ideální, tam jsou možná málo skvrny a skvrny, nerovnoměrné barvy šíří, ale to je jen kouzlo ruční řemesla a každý ruční řemeslo je ve světě unikátní. Ale jsem si jist, že to bude ideální pro vás ve vaší ocenit oči!

Štítky: víno držitele psa, držák na víno, bar muž příslušenství, novinka víno příslušenství, láhev vína stojí, stojan na víno, ul vaření, domy víno kabinet, lg wine cooler, chladič vína.

Název Položky Držák Na Láhev Vína Láhev Rack Vařit Socha Kuchař Figurka Kuchyně, Bar
Velikost About 26cm*18cm*42cm
Číslo Modelu ZH0827-JL079
Materiál Pryskyřice
Kbelíky, Chladiče & Držitelé Typ Víno Držáky
Certifikace CIQ
Aplikace Poloze Pultová
Funkce Dekorace, Dárkové, Umělecké Sbírky a Suvenýry atd.
barva Vícebarevný
Řemeslo Ručně vyráběné Tvarované, Malované a Sépie Efekt
NW Asi 2,0 kg
Vlastní Ano
Typ Kbelíky, Chladiče & Držitelé
Značka ZHENGHAN
Aplikace Místo Domov, Kancelář, Kavárna, Bar, Hotel, výlohy a Restaurace atd.

Napsat recenzi

Kuchař Socha Láhev Na Víno Stojan Dekorativní Pryskyřice Cook Držák Na Víno Barware Nádobí Nádobí Ornament Řemeslo Příslušenství, Vybavení

Kuchař Socha Láhev Na Víno Stojan Dekorativní Pryskyřice Cook Držák Na Víno Barware Nádobí Nádobí Ornament Řemeslo Příslušenství, Vybavení

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat