Obchod podle Kategorií

1m 2M 1,5 m Drát Mini Endoskop Fotoaparát, 5,5 mm Objektiv pro Android Type-C/USB Boroskopy Vodotěsné Led Osvětlení, Inspekční Kamera

Nové

102.51 Kč

To je Profesionální Endoskop Značky JCWHCAM

Všechny nové Type-C/USB/Micro USB 3 v 1 adaptér Pro Android Telefon, PC

Boroskopy 1m 2m 3,5 m 5m mini USB Telefon Android Endoskop Fotoaparát, 5,5 mm Objektiv Had USB Potrubí Vodotěsné LED Světlo OTG USB Boroskop Fotoaparát

Poznámka :funguje Pouze s operačním systémem Android 4.0 a výše, 4.1,4.2 systémový telefon, nepodporuje systém ios; Podpora Android Telefon má funkci OTG a UVC jednotky.

(Váš chytrý telefon musí být Originální, které mají licence a podpora externí kamera )

Prosím, pečlivě zkontrolujte, zda váš telefon před objednáním, nebo my ' ll není odpovědný v důsledku výše uvedených důvodů.

Vezměte prosím na Vědomí: Tato kamera je v blízkosti vzdálenost ostření fotoaparátu , ohniskovou vzdálenost je 3 cm do 8 cm . pokud je vzdálenost ostření přes 8cm , to nemůže dostat to nejlepší, jasný obraz. Prosím, pečlivě si ji přečtěte.

Stručný úvod: Nejnovější Příjezdu Model pro Android,můžete vzít Fotografie,video a Zvukový záznam, a fotografie & video soubor bude přímo uložen ve vašem Android mobilní telefon, celý proces záznamu zkontrolujte, pohodlné pozorování a následné analýzy.Tam ' s také otáčení kola používá pro nastavení jasu šest LED světla tak, aby práce v určité oblasti bez dost světla. To je IP67 Vodotěsný Fotoaparát. S MICRo USB řádek, To může být také použit pro počítače.

Aplikace: Ideální pro intraorální kamerový systém, podvodní fotoaparát, vodotěsný Mikro-kamery, motorová vozidla, detektor, kanalizační potrubí detektor, vyhledávání a záchranu osob, trestní a vlastní detektor, archeologické zjištění, PCB detekce, domácí péče, leteckého a vesmírného průmyslu, péče a traktory průmysl, ropné vrty průmysl, staveb a tak dále.

Specifikace :

Vysoké rozlišení s 1/9 CMOS kamera.

Vestavěný 6 LED světla

Vodotěsné drát endoskop.

S 5.5 mm, hlava kamery.

Fotografie fotografování a nahrávání videa.

Hlava kamery vnější průměr: 5.5 mm.

Pixelů: 300000 pixelů

Rozlišení: 640*480p 30 ftps.

LED: 6 Bílých LED Jasným světlem.

Ohnisková vzdálenost: 3 cm-8 cm.

Vodotěsné úroveň: IP67.

Podpůrné systémy: Android / Windows XP / 7.8.10.

Teploty: -20 ~ 100.stupeň

Délka kabelu: 1M/2M/3,5 M/5M

Uživatel metoda : Skenování QR kód na Manuál k instalaci APLIKACE, nebo z CD nainstalovat APLIKACI ,nebo stáhnout odkaz pro instalaci APLIKACE ,pak se objeví ikona na mobilní desktop, klepněte na ikonu, produkt je k dispozici pro použití.

To je velmi snadno ovladatelný této android endoskop, stačí stáhnout Aplikaci a vloží endoskop ve vašem zařízení, Aplikace bude automatické uznávání to, začít používat hned !

Nabízíme tři softwaru pro každého na výběr, více pohodlné pro vaše použití.A telefon může být použit, aby si více modelů

Balíček Zahrnuje:

1 * Mini USB Endoskop Fotoaparát

1 * Malý háček

1 * Magnet

1 * Boční konkurz

1 * pevné nastavení

1* Micro USB řádek

1 * Manuální

..

......

Štítky: 70mai xiaomi, endoskop video kamera, špionážní kamera wifi špionážní, micro camara, led, stick usb, led šroub, video kamera, zigbee, ultra mini cam.

High Definition Support 480P
Technologie Snímače CMOS
Feature4 USB/Micro USB/Typ-C 3V1
Značka JCWHCAM
Feature1 480P
Rozhraní pro přenos otg
Feature3 Boroskopy
led Nastavitelné Led světlo
Objektiv(mm) 5,5 mm
Typ Kabelu Had Měkký Kabel
Feature2 endoskop fotoaparát
Systém Podpory Android/Windows XP/7/8/10
Vodotěsné Ano IP67
disk požadavek UVC(usb video class)
Číslo Modelu 3V1 USB ENDOSKOP
Délka Kabelu 1M/1.5 M/2M/3,5 M/5M
Typ Mini

Napsat recenzi

1m 2M 1,5 m Drát Mini Endoskop Fotoaparát, 5,5 mm Objektiv pro Android Type-C/USB Boroskopy Vodotěsné Led Osvětlení, Inspekční Kamera

1m 2M 1,5 m Drát Mini Endoskop Fotoaparát, 5,5 mm Objektiv pro Android Type-C/USB Boroskopy Vodotěsné Led Osvětlení, Inspekční Kamera

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat