Obchod podle Kategorií

Doprava zdarma Levné OEM 4 Wi Fi Porta Vlákno FTTH 4Fe GPON 1ge + 3Fe + Wi-Fi + Wi-Fi GPON / EPON ONU

Nové

587.99 Kč

Štítky: Vlákno, fiber optic, gpon sc apc, ftth nástroj, gpon ont, koss, onu, velký řezák, ax3, onu epon.

Položka Délka 1m
Značka Joinwit
Vlákno Typ Single Mode
Velikost 10*10*10
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu onu
Kompatibilní TP-link
Typ Konektoru SC/APC
Certifikace NIC

Napsat recenzi

Doprava zdarma Levné OEM 4 Wi Fi Porta Vlákno FTTH 4Fe GPON 1ge + 3Fe + Wi-Fi + Wi-Fi GPON / EPON ONU

Doprava zdarma Levné OEM 4 Wi Fi Porta Vlákno FTTH 4Fe GPON 1ge + 3Fe + Wi-Fi + Wi-Fi GPON / EPON ONU

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat