Obchod podle Kategorií

Orchidometer Mužských varlat měřič objemu 13 varlat měření velikosti modely

Nové

970.50 Kč

Znalost produktů:

Abychom pochopili, testikulární vývoj mužské neplodnosti pacientů, je nutné měřit objem varlat. Kvantitativní měření a analýzu testikulární objem je důležitý obsah v klinické andrologie. Testikulární objem měřicí přístroj vyrábí naše společnost přijímá mezinárodní obecné varlat měření metoda měření objem varlat, které je přesné a pohodlné použití. Přijmout ochranu životního prostředí masivního bukového dřeva materiál, cítit se lépe, větší ochranu životního prostředí.

Princip měření:

Testikulární objem měřicí přístroj se skládá z 13 oválné bukové dřevo koule s různými tvary, jako jsou koule, které jsou označeny jako 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30 respektive zastupující mililitr počet odpovídající objem.

Metoda měření:

Při měření, porovnat varlat do pravého dřeva prášky, zjistit skutečné dřevo tablety s podobnými rozměry, a počet označených na ně je mililitr počet varlat objem. Například, pacient je varle se shoduje s testikulární metr označen 12, s testikulární objem 12 ml.

Štítky: erekční kroužek oceli, prsten šourku, pro šourek, míč nosítka šourku, muži varle, šourek, erekční kroužek z nerezové oceli, pro testikulární, nosítka šourku, klece cock.

Číslo Modelu 001
Předmět Lékařské Vědy

Napsat recenzi

Orchidometer Mužských varlat měřič objemu 13 varlat měření velikosti modely

Orchidometer Mužských varlat měřič objemu 13 varlat měření velikosti modely

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat