Obchod podle Kategorií

10pcs/lot . KY-032 4pin IR Infračervené Vyhýbání se překážkám, Senzor Modul Diy Inteligentní Auto Robot KY032

Nové

150.82 Kč

Objekt je snímán výstup 0 výstup 1 není citlivý na čas, přímo s 3V a 5V mikrokontroléru IO portu připojen. Snímací vzdálenost 2-40 cm, vzdálenost, dobrý anti-rušení schopnosti. (Poznámka: infračervený snímač nemůže detekovat všechny objekty ve stejné vzdálenosti, objekty různých barev světla, odrazivost různých objektů blíže tmavší černé kratší vzdálenost zjištěno, senzor 2-40 cm je měřeno proti bílé zdi) Rychlost, vhodné pro inteligentní vyhýbání se překážkám, auto, černé a bílé linie sledování, anti-drop, produktu pulty, řezací linky, tekuté úroveň detekce. Tento snímač je vyroben s černé a bílé čáry obrysu vozu běžel bez černé čáry na bílém papíře, k dispozici v betonu žluté komplexní prostředí jako černá čára hlídka sledovat. Tak dlouho, jak černá linka kolem mírně světlejší barva než černá může, což eliminuje tradiční pohyby, tak, aby rozložení na životní prostředí jednodušší. Snímač 3 až 6V napájení, široký sortiment, vhodné pro 3V a 5V MCU systému. S Povolit, EN terminál je rovno "1", když senzor nefunguje, rovná "0" při práci. Skok na senzor end cap dlouho po CS uzemnění konektor (CS dlouho, dokud "0"). Použití CS pin, když jumper szp je odstraněn. Úpravu frekvence potenciometr se používá pro nastavení nosné frekvence infračervených emisí trubice, protože integrace přijímač 38KHZ zejména, když nosná frekvence je nejvíce citlivé. 502 rezistor ve směru hodinových ručiček převedené (to znamená, že vypouštěcí trubice na maximální jas), a pak na bílou zeď tón 103 odpor, byla převedena na snímací vzdálenosti je nejdál, tak daleko, tak, že snímač bude pracovat v nejlepším stavu

Pracovní napětí: DC 3.3 V-5V Pracovní proud: 20 ma Pracovní teplota: -10degree+50degree Detekční vzdálenost : 2-40cm IO rozhraní: 4 linky (-/+/S/EN) Výstupní signál: Úroveň TTL Nastavení režimu: Multi rezistence nařízení Efektivní úhel: 35° Rozměry: 4.5x1.1 cm(cca)

Zde používáme vyhýbání se překážkám modul a digitální 13 rozhraní s LED postavit jednoduchý obvod, takže vyhýbání se překážkám, výstražné světlo, přístup k zamezení snímače na digitální 3 rozhraní, při vyhýbání se překážkám, senzor snímá signál, LED světlo, jinak off.

Programový kód:

int Led=13;//definovat VEDL rozhraní

int buttonpin=3; //definovat vyhýbání se překážkám rozhraní

int val;//definuje Digitální proměnné val

void setup()

pinMode(Led,OUTPUT);//definovat LED výstupní rozhraní

pinMode(buttonpin,INPUT);//definovat, vyhýbání se překážkám, je výstupní rozhraní

void loop()

val=digitalRead(buttonpin);//čtení hodnoty ze 3 digitální rozhraní pro val

if(val==HIGH)//při vyhýbání se překážkám, senzor snímá signál, LED blesk

digitalWrite(Led,HIGH);

jiný

digitalWrite(Led,LOW);

10 X KY-032 Vyhýbání se překážkám, Senzor Modul

Štítky: robbot, smart auto, jednoduchý, ir infračervené vyhýbání se překážkám, senzory modul, robot hračka, modul ky 032, klobouk inteligentní auto, robot nastavit, humanoidní robot kit diy, 4pin ir infračervené vyhýbání se překážkám, senzor modul, ir infračervené indukční snímače.

Značka HAILANGNIAO
Typ Položky Senzor
Materiál Směs
Výstup Spínací Snímače
Použití Snímač Teploty
Teorie Odpor Snímače
Číslo Modelu txs0108e
Typ Vibrační Senzor

Napsat recenzi

10pcs/lot . KY-032 4pin IR Infračervené Vyhýbání se překážkám, Senzor Modul Diy Inteligentní Auto Robot KY032

10pcs/lot . KY-032 4pin IR Infračervené Vyhýbání se překážkám, Senzor Modul Diy Inteligentní Auto Robot KY032

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat