Obchod podle Kategorií

Používá Bill akceptor kompaktní banky poznámka validator akceptor ITL NV9 pro automat

Nové

3 825.19 Kč

NV9 Bill akceptor / validátor bankovek

Velmi Důležitá poznámka: před cílem:

1. Tohle je použit NV9 (z druhé ruky), ne 100% nové bv20, Ale to je z 90% nové, také každá jednotka je testována a plně funkční řádně před odesláním

2. Tento mincovník je lepší pro testovací projekt, projekt výzkumu nebo jednoduché prodejní nebo herní stroj.

3. Před cílem, prosím, musí jít zkontrolovat, jestli NV9 může podpořit vaší měně vaší země.

4. Protože NV9 Bill akceptor lze aktualizovat měny data s PC, programátor,takže jsme se připojit jednu sadu PC programátor, který je SSP rozhraní, kupující je třeba aktualizovat měně sám. (Takže ještě před cílem, budete také muset jít k ITL webové stránky se dozvědět více a musí být jisti, že budete mít možnost nebo dostatek znalostí k tomu technické pracovních míst a testovat a aktualizovat NV9 ve vaší straně s pc programátor)

Doporučené Aplikace

- Prodejní stroj, Zábavní stroje, např. děťátko jízd,video hry, kulečníkové stoly atd.

- Nízká hodnota prodejní automaty e.g.teplé/studené nápoje, lékařské předměty,noviny, čištění bot, etc.

V našem zájmu pacakge patří: 1ks NV9 Bill akceptor (pokladna je za 300 poznámky typ) 1ks NV9 PC progarmme r (Pro sériovou komunikaci a měna aktualizace a programování)

NV9 může podporovat cctalk, pulzní výstup ,nebo MDB rozhraní ,takže Pokud budete potřebovat puls rozhraní kabelového nebo MDB interface box , budete muset objednat kabely rozhraní samostatně.

Takže před cílem, důrazně doporučujeme, že byste měli jít do ITL stránky: víc vědět a musí si být jisti, že budete mít možnost nebo dostatek znalostí k tomu technické pracovních míst a testovat a aktualizovat NV9 ve vaší straně s pc programátor)

NV9 USB+

Na NV9 USB+ je další generace bankovek validátor, který se může pochlubit vylepšenou technologií snímání a vysoká míra přijetí pro multi-měny. NV9 USB+ je univerzální validátor bankovek s pokladnu a bezel možností, aby vyhovovaly všem aplikacím. Jednotka může být namontována vodorovně nebo svisle a e xceptional oblasti spolehlivosti se NV9 USB+ skutečně globální produkt. Poznámka float modul může být přidán k poskytnutí poznámka recyklace schopnost - Vidět + pro více informací

Funkce

• Výjimečné provozní spolehlivost

• Vylepšená technologie snímání

• Pokladnu a bezel možností, aby vyhovovaly všechny aplikace

• Budoucnost

• Přidat na recyklaci k dispozici

Štítky: kapsle hračka automat disney, vend, ročník prodejní automaty, lenovo p1a42, bill akceptory prodejní automaty, automat masky malé, akceptor, poznámka sticky, automat občerstvení keto, neogeo x.

Číslo Modelu NV9
Věk >8 Let
Nové Nebo Použité Používá (90% Nových) ,Plně testovány
Původ KN(Původu)
Typ Bill akceptor

Napsat recenzi

Používá Bill akceptor kompaktní banky poznámka validator akceptor ITL NV9 pro automat

Používá Bill akceptor kompaktní banky poznámka validator akceptor ITL NV9 pro automat

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat