Obchod podle Kategorií

4.92" Doctor Who DR TORCHWOOD TV Seriál punk rockabilly nášivka šít na/ žehlička na náplast Velkoobchod Doprava Zdarma

Nové

306.01 Kč

Výška: 12,5 cm x 2cm

Návod Pro Žehlička Na: Místo náplasti na kdekoliv látky přímo. Kryt tenkou látkou na patch,a pak železo.Vyhněte se použití Železa přímo na náplast k ochraně náplast za vysoké teploty. Tiskneme žehlička kolem 40-60 sekund a temp.Cca 120-150(Závisí na tloušťce látky). Odstěhovat žehlička,čekat na vychladnout úplně. Pokud adherece není dokonale,prosím, opakujte kroky 3) a 4).

Přepravní Podmínky

Žádné nákladní prospěch získat od kupující/uchazeč.

Naše položky jsou umístěny v Číně, budeme účtovat pouze přesný mezinárodní dopravy poplatek, Bez daně z prodeje, Žádné náklady na manipulaci nebo i pojištění. Pokud budete potřebovat dopravu, pojištění, informujte nás prosím, než budete platit. Jsme zvolit levnější a rychlejší a bezpečnosti dopravy způsob, jak pro vás, jak ušetřit váš čas a peníze. Zboží bude odesláno do 24 hodin po zaplacení potvrzena.

Protože dopravní společnost mít den volna v neděli, platby, což potvrdila o víkendu, předměty, mohlo by být odeslána v pondělí. ( 1300g)zásilka bude loď tím, EMS nebo DHL a bude přijet do 1 týdne.

Všechny pozemky mají Trať Ne. ; Ne. a Track & Potvrdit odkaz bude e-mailem do 24 hodin po odeslání. 10 dní kombinovaná doprava je OK. Vaše může kombinovat všechny položky, které jste vyhráli během 10 dnů v zásilce.

Tímto způsobem můžete uložit své nákladní. Zatímco check-out pro váš 10 dnů' položka, prosím, informujte nás a získejte společnou fakturu.

Návrat Politiky Vrátit je přijata do 5 dnů poté, co kupující obdrží položku. Po získání vrácené položky, pod primární stav, vrátíme zákazníkovi u položky cena (kromě náklady na dopravu do a z).

Kontaktujte Nás, Prosím, neváhejte a kontaktujte nás vyřešit všechny problémy tam může být .

Štítky: box patch, hark, 10. doktor, marvel patch, patch flash, doktor patch, embroid patch, zlatý čaj, lékař, který, dalek.

barva Jako obrázek
Lodě Z Čína
místo původu Guangdong, Čína (Pevninská Část)

Napsat recenzi

4.92

4.92" Doctor Who DR TORCHWOOD TV Seriál punk rockabilly nášivka šít na/ žehlička na náplast Velkoobchod Doprava Zdarma

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat