Obchod podle Kategorií

Sonoff 4CHPROR3 4 Gang RF Inteligentní 433Mhz Switch Blokování Self-zamykání Tipovací 3 Pracovní Režimy prostřednictvím eWeLink Alexa APLIKACE IFTTT

Nové

622.74 Kč

Sonoff 4CH Pro R3 - 4 Gang Tipovací/Self-Zamykání/Blokování WiFi RF Smart Switch Přehled

Sonoff 4CH Pro R3 je 4-kanálový Wi-fi přepínač. Podporuje přepínání mezi 3 pracovní režimy: pomalé(0.25-4s nastavitelný)

/interlock/self-zamykání režim. To integruje s 433MHz RF receiver modul, takže je možné přepínat být řízen RF Dálkový.

Funkce Remote ON/OFF –Zapnout elektrické zařízení zapnout/vypnout z libovolného místa Podpora App –Zdarma iOS a Android mobilní Aplikace eWeLink RF Dálkové ovládání –zapnutí/vypnutí pomocí 433MHz RF Dálkové interiéru Nezávislé kontroly –Kontrolovat každý gang samostatně 3 Pracovní Režimy – Přepínání mezi kopci/self-zamykání/tipovací režimy Nastavitelné Zpoždění Čas – Zapněte zařízení po dobu 0,25-4s v Tipovací režim na DIN Lištu – ideální pro průmyslovou kontrolu Stavu Synchronizace –Real-time stavu zařízení za předpokladu, pro Načasování Aplikace –Nastavit plánované/odpočítávání časovače pro zapnutí/vypnutí v určeném čase Sdílet Control – ovládejte váš chytrý dům společně s rodinou Scéna –zapnutí/vypnutí gang zařízení s jedním klepnutím Smart Scene –Trigger on/off teplota, vlhkost nebo jiné podmínky prostředí Hlasové Ovládání –Funguje perfektně s Amazon Alexa, Google Domov

Specifikace rozsah Napětí: 90-250v AC(50/60Hz) / 5-24v DC Maximální proud: 10A/gang ( celkem 4 kanál ne více než 16a) Max. Výkon: 2200W/gang Bezdrátová Frekvence: WiFi 2,4 GHz Provozní Teplota(doporučeno): 0 ° C-40ºC(32°F-104°F) Provozní Vlhkost: 5%-90%RH, Non-condensing

O Shippment

1.PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY.Vyrábíme shippment do 2-15 dnů po ověření platby.

2.Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3.Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4.SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.Jsme schopni přijmout žádnou odpovědnost za případné vlastní zpoždění.

5. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

6 Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

7 nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo impot daně.

Návrat a Vrácení peněz

1.Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Pavlakalousova.cz. VÍTĚZNÁ NABÍDKA MNOŽSTVÍ. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

O Záruku

1.1 Rok Výrobce omezená Záruka za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2.Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

O Zpětnou Vazbu

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Pokud existuje něco, co můžeme pomoci nebo poskytnout,pls padl, kontaktujte nás!

Štítky: sonoff, domů smart, 4ch sonoff, sonoff 4chpror3, ifttt wifi, siemens spínač, snoff spínač, soniff, aqara, sonoff fob.

Provozní Teplota(doporučeno) 0-40(32F-104F)
Pracuje s Google Hnízdo Ano
Maximální Proud 10A/gang
Pracuje s Amazon Alexa Ano
Typ 4-kanálový přepínač WiFi
Gyro -
Provozní Vlhkost 5%-90%RH, Non-condensing
Max Power 2200W/gang
Kontrolní Kanály 4 Kanály
Název APLIKACE eWelink
Rozsah napětí 90-250v AC(50/60Hz) / 5-24v DC
Funkce Blikající
Číslo Modelu 4CH Pro R3
Max Rychlost -
Značka sonoff
Stav Sestavy Ready-to-Go
Stupnice 1
Bezdrátová frekvence Wifi 2,4 GHz

Napsat recenzi

Sonoff 4CHPROR3 4 Gang RF Inteligentní 433Mhz Switch Blokování Self-zamykání Tipovací 3 Pracovní Režimy prostřednictvím eWeLink Alexa APLIKACE IFTTT

Sonoff 4CHPROR3 4 Gang RF Inteligentní 433Mhz Switch Blokování Self-zamykání Tipovací 3 Pracovní Režimy prostřednictvím eWeLink Alexa APLIKACE IFTTT

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat