Obchod podle Kategorií

AUDIO PŘEVODNÍK ANALOGOVÉHO NA S/PDIF DIGITÁLNÍ

Nové

469.95 Kč

ÚVOD:

Tento Analogový na Digitální Audio Converter je určen buď pro domácí nebo profesionální audio přepínání.Převádí analogový stereo audio signál z R/L vstup pro Koaxiální a Toslink výstupy současně.Výstup digitální audio siginal je 2-kanálového nekomprimovaného LPCM (Linear Pulse Code Modulation)s sanpling rate na 48 KHz .Tento Převodník je malý a velmi snadno nainstalovat.

VLASTNOSTI:

Tento Převodník má mnoho funkcí, které mu umožňují vykonávat v superior způsobem. Mezi tyto funkce najdete: ● Podporuje nekomprimovaný 2-kanálový LPCM digitální audio signál výstupní. ● Podporuje vzorkovací frekvence na 32,44.1,48 a 96KHz. ● 24-bit S/PDIF příchozí bitový tok na levého a pravého kanálu. ● Poskytuje elektromagnetické-hluk-volný přenos. ● Snadná instalace a jednoduché ovládání.

PŘEHLED PRODUKTŮ:

Před instalací,prosím, ujistěte se, že všechna zařízení, která chcete připojit, byly vypnuty. 1) Připojte zdroj zvuku zařízení k Převodníku pomocí vhodných L/R kabel. 2) Připojte A/V Přijímače nebo Zesilovače k Převodníku pomocí vhodných Toslink nebo Koaxiální kabely. 3) Vložte straně DC 5V napájení do měniče a pak připojte SÍŤOVÝ napájecí straně napájení do zásuvky ve zdi.

SCHÉMA PŘIPOJENÍ:

OBSAH BALENÍ:

Než začnete používat tento přístroj, zkontrolujte balení a ujistěte se, že následující položky jsou obsaženy v přepravní krabičce: ● Hlavní jednotky(Analogový na Digitální Audio Převodník). ● 5V/DC Napájení. ● Uživatelská Příručka

Štítky: adc, kabel kabel 8 jádro, adc audio, digitální analogový audio převodník digitální, ataudio koaxiální kabel, toslink, dac, 24bit adc, rca kab, dc converter cs.

Pohlaví Muž-Žena
Typ Koaxiální Kabely
Konektor B Koaxiální
Balíček Ano
Konektor RCA
Značka Xtrempro
Aplikace TV Box
Číslo Modelu ADC-01
Balení Papírová Krabice

Napsat recenzi

AUDIO PŘEVODNÍK ANALOGOVÉHO NA S/PDIF DIGITÁLNÍ

AUDIO PŘEVODNÍK ANALOGOVÉHO NA S/PDIF DIGITÁLNÍ

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat