Obchod podle Kategorií

60cm Vánoční Věnec Jehličí Věnec Zdi, Dveře Visící Ozdoba, Vánoční Domácí Party Dekorace

Nové

394.32 Kč

Popis:

Vhodné Příležitosti: o průměru 60cm/24inch, věnec může být zavěšen na dveře, na zahradě nebo nad krbem, který bude velmi nápadné, započtení silný sváteční atmosféru.

Opakovaně použitelný Funkce: nebojte se, o špatném počasí, tento věnec vám umožní snadno ovládat externí prvky. Vhodné pro vnitřní nebo venkovní použití, musí být velký, aby použít tento věnec vyzdobit váš dvorek na Vánoce.

Unikátní Design: Tento věnec obsahuje různé rekreační prvky, Americká borovice, přírodní šišky, bobule, matné, jetel, atd. Vyrazil slavnostní styl a vaše dekorace vyniknout. Oko-lov věnec bude zářit bez ohledu na to, kam pověsit.

Široké Použití: Tento věnec je vhodný pro domácí dveře, zeď, krb dekorace, okna, dveře, závěsné dekorace, školka, nákupní centrum, bar, firmu a další scény dekorace. Můžete zabalit věnec s řetězec světla. Noc je velmi krásná, to vytvoří dokonalou Vánoční atmosféru.

Specifikace:

Název: Vánoční Věnec

Materiál: Americká borovice + přírodní šišky + bobule

Velikost: cca 50 cm/19.69 v průměru

Hmotnost: cca 680g

Rozsah použití: ozdoby, věnce, Vánoční ozdoby

Balení Seznam:

1*Vánoční Věnec (Ne Včetně String Světla)

Poznámka:

Věnec může být mírně deformované v důsledku přepravy, tak prosím, nastavte základní a listy věnec, aby to vypadalo jako na obrázku znázorněno.

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)Pracovní Dny + sobota + SundayNorth Americké /Západní Evropy 7~20 daysEastern Evropy 7~35 daysAustralia 7~30 daysCentral Asie 15~45 daysSouth Americké 15~50 daysEastern Asijské 7~20 daysOthers 15~60 dnů

Kontaktujte nás:

Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin

Naše Mise:

1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Štítky: dveře věnec, dveře nálepku, věnec borovice, bavlny květina, koš strom, zvony závěsné dveře, borovice věnec, kovový věnec rámy, cituji tote bag, cítil hvězda.

Materiál
Tvar KOLO
Pro doma dveře, zeď, krb dekorace, okna, dveře, závěsné dekorace,

Napsat recenzi

60cm Vánoční Věnec Jehličí Věnec Zdi, Dveře Visící Ozdoba, Vánoční Domácí Party Dekorace

60cm Vánoční Věnec Jehličí Věnec Zdi, Dveře Visící Ozdoba, Vánoční Domácí Party Dekorace

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat