Obchod podle Kategorií

GDLink-S GD-Link CMSIS-DAP Hořák Emulátor Downloader Podporuje Cortex M

Nové

513.67 Kč

modname=ckeditor informace zahrnuje schéma uživatelská příručka ke stažení nástroj, download link: https://pan.baidu.com/s/1TMiKczDP-NAzhyotUgvSrQ extrakce kód: yg6b následující fragment uživatelská příručka. Prosím, stáhněte si kompletní uživatelskou příručku sami.

S verze je přidán. Ve srovnání s OB verzi, flash paměti, funkce pro čtení a zápis a vymazání zařízení v GDLink Programátor software je přidán. To je doporučeno pro uživatele, aby koupit.

OB verze není na skladě.

Funkční Přehled GDLink je ladicí program spuštěn GigaDevice pro jeho GD32 mikrokontroléru. Jeho funkce je podobná STLink debugger pro STM32 sérii mikrořadičů. GDLink je vhodný pro Cortex M3, M4, M23 základní produkty GD32 série, zejména pro Cortex M23 jádra ARMv8-M architektura jako GD32E23x série. GDLink má výkonné funkce, ale vyšší náklady. GDLink-OB odstraní funkce, které nejsou běžně používány v GDLink. To zachovává pouze běžně používané SWD ladění funkcí, což snižuje náklady. Používá GD32-kompatibilní START série vývojová deska palubní debugger. GDLink-OB používá ARM standardní CMSIS-DAP protokolu, které mohou být teoreticky použity pro všechny ARM Cortex M series MCUs. Ve stejnou dobu, USB rozhraní používá HID protokol, což eliminuje problémy s instalací ovladačů. 1.1 Hlavní vlastnosti Malý a přenosný, pouze velikost USB flash disku, které váží méně než 8 gramů. Použijte standardní CMSIS-DAP protokol pro podporu ladění všech RAMENO CortexM série MCUs. USB používá HID protokol, bez ovladačů pod Windows. Podpora MDK, pyOCD, GD-Link Programátor a další software. Vestavěná 500mA self-obnovení pojistky. Podpora upgrade firmwaru. obrázek 1. GDLink-OB pozitivní vzhled vzhled 1.2 definice Rozhraní Na GDLink-OB výstup používá 2x5 PIN, 2.54 pin záhlaví. Uvidíme, pin 2 na zadní straně pro definici pin záhlaví.

Štítky: gsm, dab-dog t shirt, kůra, rušička wifi, stm32h750vbt6, Gel lak, 24bit přehrávač, arm m4, aes67 reproduktor, jlink.

Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

GDLink-S GD-Link CMSIS-DAP Hořák Emulátor Downloader Podporuje Cortex M

GDLink-S GD-Link CMSIS-DAP Hořák Emulátor Downloader Podporuje Cortex M

Související produkty
Produkt byl přidán do seznamu porovnat